Osztálynévsorok 2015-2016-os tanév

Ha nagyobb, vagy több képet szeretne látni az osztályokról, látogasson el a galériánkba!

- - 9.Ny - - - -
- 8.A 9.A 10.A - 12.A 13.A
- - 9.B 10.B 11.B 12.B -
- - - - 11.C 12.C -
- - - 10.D - - -


8. A osztály

8a

Ágoston Dominik, Csehi Kornél, Erdei Szilvia, Füleki Vivien, Galyas János, Glonczi Mercédesz, Hanák Laura, Horváth Bence, Horváth Fanni, Huber Viktória, Iván Virág Flóra, Jobbágy Anna, Kamenszky Márton, Kavasánszki Bettina, Kocsi Orsolya, Kormos Áron, Kovács Marcell, Kovács Máté, Majoros Adrienn, Nagy Boglárka, Nagy Dániel, Orosz Dorina Mária, Orosz Dorka, Szanyi Vivien, Takács Donát, Tarr Edina, Tóth Bálint
Osztályfőnök: Zagyi Ferencné


9. Ny osztály

9.ny

Babik Tímea, Bahor Fanni, Bihari Eszter, Borai Dávid, Bujnóczki Noémi, Csontos Dalma Cintia, Gálvölgyi Norbert, Gazsi Máté, Glonczi Bence, Hajnal Virág, Horváth Elizabet Rita, Juhász Nikolett, Kardos Zsófia, Kércsi Bence, Kiss Annamária, Kónya Réka, Kopasz János, Kovács Réka, Kucsma Bernadett, Losonczi Fanni, Novák Bence, Oláh Melinda, Paláncz Panna, Parai Simon, Rácz Gergő, Somogyi Kamilla, Szénási Marianna, Szendrei Máté, Szunyogh Edit, Tóth Amadea, Tóth Bernadett, Treszkán Viktor, Újfalusi Tamás, Varga Dominik István, Veres Dominik Tibor
Osztályfőnök: Szarvasné Petró Katalin


9. A osztály

9.a

Borisz Fruzsina, Bujnóczki József, Dézsi Tamás, Fazekas Bence, Ferenczi Viktor, Havasi Gabriella, Hornyák Katalin, Hornyák Kincső Anna, Hrabovszki András, Kiss Friderika, Kocsi Adrienn, Kocsis Erik Donát, Kónya Kata, Kozák András Zalán, Lasztóczi Patrik, Luhály Ida, Lukács Györgyi, Mida Botond Boldizsár, Montvajszki Evelin, Nevelős Kinga Nikolett, Orosz Máté, Pajkos Adrián, Palkó Patrik Dávid, Paul Róbert, Popják Dorka, Somosi Mirjam, Surányi Bálint, Szent-Imrey Gyula T., Takács Ádám, Takács Fanni, Tirpák Dorina, Tószegi Zsuzsanna, Varkoly Dorina, Vasas Vivien, Zima Valter
Osztályfőnök: Varga József


9. B osztály

9.b

Ács Annamária, Aranyosi Patrik, Bodnár Máté László, Börcsök Renátó, Brunyánszki Máté, Bujnóczki Bence, Csécsi Zsófia, Csengő Attila, Csikja Valéria, Fodor Milán, Füleki Bence, Gujdi Alexandra, Horváth János, Kerekes Dorka, Kiss Cintia, Kiss Virág, Kórodi Dorina, Kozma Marcell, Krajnyák Elizabet, Kristóf Kinga, Mata Roland, Mida Tímea, Molnár Violetta, Nagy Róbert, Novák Balázs Ádám, Planéta Laura, Radics Vénusz Georgina, Rakaczki Bálint, Rozsnyai Levente, Rubi Laura, Sándor László József, Szexer Dávid, Szlanyi Martina, Szűcs Attila, Tóth Tamás, Tóth Zoltán, Ujfalussy Ádám, Veréb Gergő József
Osztályfőnök: Bodó Klaudia Fédra


10. A osztály

10.a

Bencze Balázs, Bihari Bálint, Borai Gabriella, Bujnóczki András, Bujnóczki Bence, Csáji Viktor, Éliás Dorottya, Jakab Fanni, Kádár Szabolcs, Kádas Martin, Kardos Márk, Karsai Réka, Katona Kitti Krisztina, Kecskés Anna, Kéki-Luterán Hajnalka, Kiss Gerda, Lencsés Dorottya, Majoros Levente, Majoros Lilla, Molnár Levente, Palczer Krisztina, Palczer Viktória, Répási Anna, Soltész Rita D, Szarka Bence, Szolyák Fanni, Szunyogh Róbert, Tomkó Viktória, Trinácz Judit, Urbán Christopher, Varga Ágota, Vörös Fanni
Osztáylfőnök: Malinkóné Molnár Ágnes



10. B osztály

10.b

Bodnár Anita, Bodnár Dávid, Bóna Bence, Fazekas Petra, Galyas Niloletta Cintia, Glonczi Adrienn, Hancsák Bálint, Hegedűs Fanni, Hrabovszki Richárd, Kardos Alexandra, Kardos Edina, Kassai Réka, Kavasánszki Gergő, Kiss Adrienn, Kiss László Botond, Kövér Ádám, Magyar Boglárka, Mata Adrienn Nikolett, Novák Anna, Nyitrai Zsombor, Orosz Eszter Virág, Prokop Márton, Staviarszki Kata, Szabó Dorina Frida, Szakács Mátyás, Tengely Roland, Tilimon István, Tóth András Lajos, Varga Dominik, Zsolcsák Tamás
Osztályfőnök: Kléri Bertalan Pál


10. D osztály

10.d

Árvai Anna, Czentnár Márk, Csehovics Gábor, Csikja Viktória, Gulyás Elizabet, Gulyás Kristóf, Hankó Krisztina, Iván Orsolya, Juhász Regina Karolina, Kozma Dávid, Mátrai Zsuzsanna, Pusztai Fanni, Szanyi Ádám, Takács Gabriella, Tarr Márk, Teleki Gábor József, Tóbiás Zsolt, Tóth Márk, Varga Viktória, Vilk Szabolcs, Virág Jenifer, Zádeczki Boglárka
Osztályfőnök: Kissné Péter Judit


11. B osztály

11.b

Amriskó Anna Aranka, Aranyosi Elizabet, Benke Kinga, Geletóczki Lilla, Gombár Angelika, Gottfried Donát, Havasi Máté, Horváth Henrietta Anna, Kecskés Noémi, Kiss Gabriella, Kiss Ilona Margit, Kiss Tibor Levente, Lukács Bence, Mátyás Andás Dávid, Molnár Benedek, Molnár Márk, Molnár Milán, Nagy Dávid Krisztián, Oláh Bernadett, Oravecz Bianka, Orosz János, Oszlánczi Gábor, Podráczki Rita, Ruszin Bence, Sándor Benjámin Alex, Soltész Martina, Subert Zsófia, Szabó Martin, Szacsuri Kitti, Szakálos Mátyás, Szobota Kitti, Szücs Alexandra Mónika, Tulipán Mercédesz, Vasas Noémi, Vass Virág
Osztályfőnök: Hronyecz Gabriella


11. C osztály

11.c

Balogh Hajnalka, Bangó Krisztina, Bartus Gábor, Budai Dániel, Csengő Szabolcs, Csikja Dániel, Dányi Bettina Dalma, Dávid László, Fazekas Blanka, Füleki Richárd József, Galyas Petra, Garai Alex, Glonczi Klaudia, Gottfried Vanda, Hajdú Petronella, Hutka Klaudia, Jaskó Petra, Kis Andrea, Kocsis Klaudia, Kótai András Dávid, Kovács Boglárka, Kovács Tamás, Kőházi István Tamás, Kubiczki Martin, Kurek Szimonetta, Lakatos Márk, Marton Melitta, Mika Kinga, Németh Bence, Orosz Bence, Pecsó Bíborka, Tilles Laura, Tóth Viktor, Tóth Zsanett
Osztályfőnök: Dajka Adrienn


12. A osztály

12.a

Abkorovics Balázs, Azari Beatrix, Balázs Réka, Bárdos Armand, Bialkó Flóra, Bujnóczki Henrietta, Dolyák Fruzsina, Eperjesi Olívia B., Farkas Martin, Finta Szabolcs, Hegedűs Árpád Máté, Hornyák Balázs, Hrabovszki Anna, Juhász Péter, Karaffa Zsófia, Kerekes Réka, Kléri Ágnes, Lengyel Fruzsina, Losonczi Máté, Novák Tímea, Paulovics Balázs, Podráczki Mátyás, Sivák Stella Alma, Szeles Mária M., Szemán Zsófia, Tóth Gábor, Török Enikő, Varga Kitti
Osztályfőnök: Karsainé Pataki Judit


12. B osztály

12.b

Benke Ákos, Csurkó Konrád, Elek Ferenc,  Gaburi Patrícia, Gál Katalin, Galvács Bálint Máté, Gáspár Dorina, Gáspár Vilmos, Hankó Zita Anna, Horváth Enikő, Imre Réka, Kiss Adrienn, Kiss Viktória,  Kovács Klaudia,  Kozma Kristóf, Magyar Máté, Menyhért Péter, Molnár Krisztián, Molnár Márk, Nagy Bence, Pamula Réka, Planéta Bence, Rakaczki Marcell, Soltész László, Szabó Klaudia, Szabó Leila, Szekeres Tamás, Szent-Imrey Katalin, Szexer Róbert, Szitás Henrietta, Szűcs Zoltán, Tóth Patricia, Törzsök Bence, Törzsök Emese, Vasas Réka 
Osztályfőnök: Bialkóné Horváth Krisztina


12. C osztály

12.c

Dula Patrícia, Fehérvári Annamária, Gottfried Tamás, Hódi Patrik, Horváth Levente Sz., Horváth Róbert Szilveszter, Horváth Zoltán, Magyar Aida, Ónodi Vivien, Orosz Alexandra, Pósa Noémi, Pósa Szandra, Szlanyi Krisztián, Tóth Alex, Tóth Rita, Urbán Ádám, Varga Rebeka, Varga Flóra, Veres György V.
Osztályfőnök: Kiss László


13. A osztály

13.a

Barati Máté Bence, Blaskó Zsófia, Éliás Dániel, Fazekas Lilla, Jaczkó Alexandra, Juhász Éva Krisztina, Kavasánszki Dalma M., Kocsis János Dániel, Kravjánszki Viktória, Kucskár Krisztina, Kuszkó Noémi, Kuszkó Réka, Nagy Valter László, Nyitrai Kristóf, Petró Péter, Pongrácz Roland, Rohály Áron, Soltész Kornél, Szabó Attila, Tóth Tímea, Vanek Gréta, Váradi Anna, Zsolcsák Eszter
Osztályfőnök: Hajdú István


Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció