Osztálynévsorok 2017-2018-as tanév

Ha nagyobb, vagy több képet szeretne látni az osztályokról, látogasson el a galériánkba!

- - 9.Ny - - - -
7.A 8.A 9.A 10.A 11.A 12.A 13.P
- - 9.B 10.B 11.B 12.B -
- - 9.D 10.D - 12.D -
- - - - - - -


7. A osztály

7a

Bertalan Lora, Borai Sára, Hegedüs Csenge, Majoros Vivien, Rozsnyai Benjámin Róbert, Somogyi Lilla, Szarka Dominik, Szendrei Krisztofer, Szent-Imrey Tomaj Hunor, Vadászi Regina Ildikó
Osztályfőnök: Sándor Ida


8. A osztály

8a

Barócsi Beatrix, Bőcsi Dorina, Budai Luca, Gazsi Dávid, Glonczi Péter Jonatán, Horvát Viktor, Katalin Anita, Pásztor Flórián, Sándor Benjámin, Sedliczki Bianka, Somosi Barbara, Stern Antónia, Subert Kincső Panna, Szénási Eszter, Szunyogh Boglárka, Tóth Ákos, Tóth Fruzsina, Urbán Andrea
Osztályfőnök: Gyarmati Anikó


9. Ny osztály

9.ny

Bártfai Bence, Bártfai Luca Kincső, Dézsi Dávid, Hajkó Liliána, Horváth Gréta, Illés Eszter, Kovács Dániel, Németh Bence, Rózsa Fruzsina, Schmid Enikő, Szabó Eszter, Szkiba Dorina Sztella, Takács Anett, Tóth Domonkos Dávid, Zádori Dominik Bence
Osztályfőnök: Kavalyecz Emőke


9. A osztály

9.a

Csucsi Vanessza Nóra, Galyas Róbert, Gergely Levente, Gulyás Réka, Horváth Fanni, Huber Viktória, Jobbágy Anna, Kassai Dalma, Kovács Marcell, Kovács Máté, Kurimai Vivien, Nagy Boglárka, Nagy Dániel, Orosz Dorina Mária, Repászki Gréta, Rozgonyi Gábor, Szanyi Vivien, Takács Donát, Tarr Edina, Tóth Bálint, Tóth Zsófia, Urbán Bálint, Urbán Nikolett, Varga Réka
Osztályfőnök: Zagyi Ferencné


9. B osztály

9.b

Bartus Mirjam Katrin, Bujnóczki Vivien, Bukszár Milán, Busnyák Erik, Fülöp Csenge, Hancsák Fanni, Hegedüs Lea, Horváth Zsanett, Kiss Luca, Kiss Márk, Kiss Virág, Kocsi Orsolya, Koncsol Viktória, Konecsnik Alexandra, Lakatos Dávid, Marton Lili, Mészáros Dóra, Mida Melánia, Mikola Barbara Angéla, Molnár Bianka, Németh Szonja, Novák Orsolya Noémi, Orovecz Orsolya, Ortó Zsófia, Oszlánczi Enikő, Podráczki Anna, Rakaczki Janka Terézia, Sándor Fanni, Sándro Lilla, Simkó Nikolett, Tóth Virág Napsugár
Osztályfőnök: Bialkóné Horváth Krisztina


9. D osztály

9.d

Adu Milán Renátó, Aranyosi Vanessza, Babik Viktor, Balogh Katrin, Bárczai Dániel, Barna Valentina Zsuzsanna, Blaskó Benjámin, Bodolai Dávid Péter, Csattos Martin Dominik, Csernák Jessica, Erdei Szilvia, Hajdu Adrián, Hankó Barbara, Horváth Gergely, Horváth Ramóna, Kinyiczki István Roland, Lakatos Adrienn, Mata Liliána, Molnár László, Orosz Ákos, Pecsó Dzsenifer, Radics Vénusz, Solcz Szabolcs, Szlanyi Levente, Tirpák Viktória, Tulyu Vilmos
Osztályfőnök: Kovács Krisztián


10. A osztály

10.a

Babik Tímea, Bahor Fanni, Bihari Eszter, Borai Dávid, Bujnóczki Noémi, Csontos Dalma Cintia, Gazsi Máté, Glonczi Bence, Hajnal Virág, Horváth Elizabet Rita, Jaczenkó István Marcell, Juhász Nikolett, Kardos Zsófia, Kércsi Bence, Kiss Annamária, Kónya Réka, Kopasz János, Kovács Réka, Kucsma Bernadett, Losonczi Fanni, Novák Bence, Oláh Melinda, Paláncz Panna, Parai Simon, Rácz Gergő, Somogyi Kamilla, Szénási Marianna, Szendrei Máté, Szunyogh Edit, Tóth Amadea, Tóth Bernadett, Treszkán Viktor, Újfalusi Tamás, Varga Dominik István, Veres Dominik Tibor
Osztáylfőnök: Szarvasné Petró Katalin



10. B osztály

10.b

Ágoston Dominik, Beke Lilla, Bökös József, Csehi Kornél, Drotár Rita Ágnes, Eperjesi Réka, Fülöp Gábor Milán, Galyas János, Glonczi Bernadett, Glonczi Dorina Erzsébet, Glonczi Mercédesz, Horváth Marietta, Kavasánszki Bettina, Kocsis Anna, Kormos Áron, Kovács Benedek, Kovács Marcell, Kovács Nóra, Krajnyák Georgina, Majoros Adrienn, Mészáros Anna, Mészáros Mária, Orosz Soma István, Petró Rebeka, Somosi Vivien, Szopkó Bence, Szőllősy Tímea, Tóth Zsófia, Török Lázár Levente
Osztályfőnök: Fukk Tamás


10. D osztály

10.d

Ardelean Viktor, Bertalan Noel, Bodnár Máté, Czikó Krisztián, Galyas Georgina, Gulyás Henrietta, Horváth Klaudia, Horváth Martin Márk, Hutka Csaba, Kaponyás Laura Brigitta, Kocsis Adrián, Krajczár Regina, Lukács Botond, Magyar Blanka Amália, Makranczi Sándor Bence, Melegh Nóra, Ónodi Dzsenifer, Sándor Valentin Dániel, Sontra Péter, Szakálos Zsombor, Szarka Dániel, Varga Orsolya Liza, Zsibai Zsombor
Osztályfőnök: Varga Ferencné


11. A osztály

11.a

Borisz Fruzsina, Bujnóczki József, Dézsi Tamás, Fazekas Bence, Ferenczi Viktor, Havasi Gabriella, Hornyák Katalin, Hornyák Kincső Anna, Hrabovszki András, Kiss Friderika, Kocsi Adrienn, Kocsis Erik Donát, Kónya Kata, Kozák András Zalán, Lasztóczi Patrik, Luhály Ida, Lukács Györgyi, Mida Botond Boldizsár, Montvajszki Evelin, Nevelős Kinga Nikolett, Orosz Máté, Pajkos Adrián, Palkó Patrik Dávid, Paul Róbert, Popják Dorka, Somosi Mirjam, Surányi Bálint, Szent-Imrey Gyula T., Takács Ádám, Takács Fanni, Tirpák Dorina, Tószegi Zsuzsanna, Varkoly Dorina, Vasas Vivien, Zima Valter
Osztályfőnök: Varga József


11. B osztály

11.b

Ács Annamária Aranyosi Patrik Bodnár Máté László Börcsök Renátó Brunyánszki Máté Bujnóczki Bence Csécsi Zsófia Csengő Attila Csikja Valéria Fodor Milán Füleki Bence Kerekes Dorka Kiss Cintia Kiss Virág Kórodi Dorina Kozma Marcell Krajnyák Elizabet Kristóf Kinga Mida Tímea Molnár Violetta Nagy Róbert Planéta Laura Rakaczki Bálint Rozsnyai Levente Rubi Laura Sándor László József Szexer Dávid Szlanyi Martina Szűcs Attila Tóth Tamás Tóth Zoltán Ujfalussy Ádám Veréb Gergő József
Osztályfőnök: Bodó Klaudia Fédra


12. A osztály

12.a

Bencze Balázs, Bihari Bálint, Borai Gabriella, Bujnóczki András, Bujnóczki Bence, Csáji Viktor, Éliás Dorottya, Jakab Fanni, Kádár Szabolcs, Kádas Martin, Karsai Réka, Katona Kitti Krisztina, Kecskés Anna, Kéki-Luterán Hajnalka, Kiss Gerda, Lencsés Dorottya, Majoros Levente, Majoros Lilla, Molnár Levente, Palczer Krisztina, Palczer Viktória, Répási Anna, Soltész Rita, Szarka Bence, Szolyák Fanni, Szunyogh Róbert, Tomkó Viktória, Trinácz Judit, Urbán Christopher, Varga Ágota, Vörös Fanni
Osztályfőnök: Malinkóné Molnár Ágnes


12. B osztály

12.b

Bodnár Anita, Bodnár Dávid, Bóna Bence, Fazekas Petra Ida, Galyas Niloletta Cintia, Glonczi Adrienn, Hancsák Bálint, Hegedűs Fanni, Horváth Barbara, Hrabovszki Richárd, Kardos Alexandra Zsuzsanna, Kardos Edina, Kassai Réka, Kavasánszki Gergő, Kiss Adrienn, Kiss László Botond, Kövér Ádám, Magyar Boglárka, Mata Adrienn Nikolett, Novák Anna, Nyitrai Zsombor, Orosz Eszter Virág, Prokop Márton, Staviarszki Kata, Szabó Dorina Frida, Szakács Mátyás, Tengely Roland, Tilimon István, Tóth András Lajos, Varga Dominik, Zsolcsák Tamás
Osztályfőnök: Kléri Bertalan


12. D osztály

12.d

Árvai Anna, Czentnár Márk, Csehovics Gábor, Csikja Viktória, Csillik Laura, Gulyás Kristóf, Hankó Krisztina, Iván Orsolya, Jaskó Petra, Juhász Regina Karolina, Kis Andrea, Kozma Dávid, Kubiczki Martin, Mátrai Zsuzsanna, Pusztai Fanni, Szanyi Ádám, Szurdán Dorottya, Takács Gabriella, Tarr Márk, Tilles Laura, Tóbiás Zsolt, Tóth Márk, Varga Viktória, Vilk Szabolcs, Virág Jenifer, Zádeczki Boglárka
Osztályfőnök: Péter Judit


13. P osztály

13.p

Balogh Hajnalka, Bangó Krisztina, Dávid László, Fazekas Blanka, Füleki Richárd József, Galyas Petra, Gottfried Vanda, Hutka Klaudia, Kocsis Klaudia, Kótai András Dávid, Lakatos Márk, Marton Melitta, Német Bence, Orosz Bence, Pecsó Bíborka, Tóth Viktor Imre, Tóth Zsanett Fatima
Osztályfőnök: Miczán Edina


Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció