Osztálynévsorok 2018-2019-es tanév

Ha nagyobb, vagy több képet szeretne látni az osztályokról, látogasson el a galériánkba!

- - 9.Ny - - - -
7.A 8.A 9.A 10.A 11.A 12.A -
- - 9.B 10.B 11.B 12.B -
- - - 10.D 11.D - -
- - - - - - -


7. A osztály

7a

Ágoston Rajmond, Bakos Bence, Baksi Brigitta, Baksi Gergő, Bessenyei Dzsenifer, Bordás Dzsenifer, Csehovics Dávid, Demeter Gál István, Gáspár Máté, Guba Tünde Mária, Katalin Veronika, Mata Viola, Molnár Balázs, Orosz Márió, Szabó Zsombor, Tengely Hajnalka Éva, Urbán Anita
Osztályfőnök: Karsainé Pataki Judit

8. A osztály

8a

Bertalan Lora, Borai Sára, Hegedüs Csenge, Majoros Vivien, Rozsnyai Benjámin Róbert, Somogyi Lilla, Szarka Dominik, Szendrei Krisztofer, Szent-Imrey Tomaj Hunor, Vadászi Regina Ildikó
Osztályfőnök: Sándor Ida


9. A osztály

9a

Bárczai Dániel, Bártfai Bence, Bártfai Luca Kincső, Batta Vendel Péter, Bene Máté, Budai Balázs, Délceg Zétény, Dézsi Dávid, Dombai Zoltán, Galyas Dzsenifer, Hajkó Liliána, Horváth Fanni Fruzsina, Horváth Gréta, Illés Eszter, Kovács Dániel, Molnár Martina, Németh Bence, Novák Dominik Viktor, Orbán Csongor Csaba, Radi Viktor, Rózsa Fruzsina, Schmid Enikő, Szabó Eszter, Szkiba Dorina Sztella, Takács Anett, Tóth Domonkos Dávid, Váradi Csaba Dávid, Zádori Dominik Bence
Osztályfőnök: Kavalyecz Emőke


9. B osztály

9b

Balázs Tifani Ida, Barnóczki Réka, Brünner Vivien, Czibak Roxána Niké, Dankó Hajnalka, Fehér Melissza, Ferenczi Gábor, Gaál Panna, Glonczi Péter Jonatán, Gulyás Benjámin László, Horváth Viktor, Hrabovszki Adél, Jelcs Levente, Juhász Evelin, Juhász Letícia, Kiss Boglárka Viola, Kövér Kata, Krajnyák Viktória, Lakatos Norbert, Lasztóczi Vivien, Lónyai Orsolya, Márkus Dominika, Nagy Petra, Novák Janka Ramóna, Novák Panna, Novák Róbert, Pásztor Flórián, Répási Marcell, Ruszó István Márk, Somosi Barbara, Subert Kincső Panna, Takács Orsolya, Tóth Ákos, Vilk Máté, Zsiros Lilla
Osztályfőnök: Vaszilyné Veres Hajnalka


9. Ny osztály

9.ny

Balogh Dominik, Barócsi Beatrix, Bőcsi Dorina, Brunyánszki Blanka, Buchala Márta, Doboveczki Ferenc, Dobozi Botond, Dobozi Fanni, Fehér Dominik, Fülöp Luca Fruzsina, Gazsi Dávid, Görcsös Dániel, Hocza Barbara, Horváth Katalin, Illés Flóra, Katalin Anita, Kavecsánszki Kristóf, Lukács Virág, Mátrai Krisztián, Ócsai Renáta, Paul Johanna, Pongrácz Noémi, Radi Attila Viktor, Rohály Brigitta, Sándor Benjámin, Sándor János, Stern Antónia, Szabó Martin, Szunyogh Boglárka, Tamás Bence, Tóth Fruzsina, Urbán Andrea
Osztályfőnök: Gyarmati Anikó


10 A osztály

10.a

Csucsi Vanessza Nóra, Galyas Róbert, Gergely Levente, Gulyás Réka, Horváth Fanni, Huber Viktória, Jobbágy Anna, Kassai Dalma, Kovács Máté, Kovács Máté, Kurimai Vivien, Nagy Boglárka, Nagy Dániel, Orosz Dorina Mária, Repászki Gréta, Rozgonyi Gábor, Szanyi Vivien, Takács Donát, Tarr Edina, Tóth Bálint, Tóth Zsófia, Urbán Bálint, Urbán Nikolett, Varga Réka
Osztályfőnök: Zagyi Ferencné


10. B osztály

10.b

Bujnóczki Vivien, Busnyák Erik, Fülöp Csenge, Hancsák Fanni, Hegedüs Lea, Horváth Zsanett, Kiss Luca, Kiss Márk, Kiss Virág, Kocsi Orsolya, Koncsol Viktória, Konecsnik Alexandra, Krajczár Lili, Lakatos Dávid, Marton Lili, Mészáros Dóra, Mida Melánia, Mikola Barbara Angéla, Molnár Bianka, Németh Szonja, Orovecz Orsolya, Ortó Zsófia, Oszlánczi Enikő, Podráczki Anna, Rakaczki Janka Terézia, Sándor Fanni, Sándro Lilla, Simkó Nikolett, Tóth Virág Napsugár
Osztályfőnök: Bialkóné Horváth Krisztina


10. D osztály

10.d

Adu Milán Renátó, Aranyosi Vanessza, Babik Viktor, Barna Valentina Zsuzsanna, Blaskó Benjámin, Bodolai Dávid Péter, Csattos Martin Dominik, Hajdu Adrián, Horváth Gergely, Horváth Ramóna, Kinyiczki István Roland, Mata Liliána, Molnár Kende Zsolt, Molnár László, Orosz Ákos, Solcz Szabolcs, Szlanyi Levente, Tulyu Vilmos, Varga Orsolya Liza
Osztályfőnök: Kovács Krisztián


11. A osztály

11.a

Babik Tímea, Bahor Fanni, Bihari Eszter, Borai Dávid, Bujnóczki Noémi, Csontos Dalma Cintia, Gazsi Máté, Glonczi Bence, Hajnal Virág, Horváth Elizabet Rita, Jaczenkó István Marcell, Juhász Nikolett, Kardos Zsófia, Kavecsánszki Viktória, Kércsi Bence, Kiss Annamária, Kónya Réka, Kopasz János, Kovács Réka, Losonczi Fanni, Novák Bence, Oláh Melinda, Paláncz Panna, Parai Simon, Rácz Gergő, Somogyi Kamilla, Szendrei Máté, Tóth Amadea, Tóth Bernadett, Treszkán Viktor, Újfalusi Tamás, Varga Dominik István, Veres Dominik Tibor
Osztáylfőnök: Szarvasné Petró Katalin



11. B osztály

11.b

Beke Lilla, Bökös József, Csehi Kornél, Drotár Rita Ágnes, Eperjesi Réka, Fülöp Gábor Milán, Galyas János, Glonczi Bernadett, Glonczi Dorina Erzsébet, Horváth Marietta, Kavasánszki Bettina, Kocsis Anna, Kormos Áron, Kovács Benedek, Kovács Marcell, Kovács Nóra, Krajnyák Georgina, Majoros Adrienn, Mészáros Anna, Mészáros Mária, Orosz Soma István, Petró Rebeka, Somosi Vivien, Szopkó Bence, Szőllősy Tímea, Tóth Zsófia, Török Lázár Levente
Osztályfőnök: Fukk Tamás


11. D osztály

11.d

Ardelean Viktor, Bertalan Noel, Bodnár Máté, Czikó Krisztián, Galyas Georhina, Horváth Klaudia, Horváth Martin Márk, Hutka Csaba, Kocsis Adrián, Krajczár Regina, Kucsma Bernadett, Lukács Botond, Magyar Blanka Amália, Makranczi Sándor Bence, Melegh Nóra, Ónodi Dzsenifer, Sándor Valentin Dániel, Sontra Péter, Szakálos Zsombor, Szarka Dániel, Zsibai Zsombor
Osztályfőnök: Varga Ferencné


12. A osztály

12.a

Borisz Fruzsina, Bujnóczki József, Dézsi Tamás, Fazekas Bence, Ferenczi Viktor, Havasi Gabriella, Hornyák Katalin, Hornyák Kincső Anna, Hrabovszki András, Kiss Friderika, Kocsi Adrienn, Kocsis Erik Donát, Kónya Kata, Kozák András Zalán, Lasztóczi Patrik, Luhály Ida, Lukács Györgyi, Mida Botond Boldizsár, Montvajszki Evelin, Nevelős Kinga Nikolett, Orosz Máté, Pajkos Adrián, Palkó Patrik Dávid, Paul Róbert, Popják Dorka, Somosi Mirjam, Surányi Bálint, Szent-Imrey Gyula T., Takács Ádám, Takács Fanni, Tirpák Dorina, Tószegi Zsuzsanna, Varkoly Dorina, Vasas Vivien, Zima Valter
Osztályfőnök: Varga József


12. B osztály

12.b

Ács Annamária Aranyosi Patrik Bodnár Máté László Börcsök Renátó Brunyánszki Máté Bujnóczki Bence Csécsi Zsófia Csengő Attila Csikja Valéria Fodor Milán Füleki Bence Kerekes Dorka Kiss Cintia Kiss Virág Kórodi Dorina Kozma Marcell Krajnyák Elizabet Kristóf Kinga Mida Tímea Molnár Violetta Nagy Róbert Planéta Laura Rakaczki Bálint Rozsnyai Levente Rubi Laura Sándor László József Szexer Dávid Szlanyi Martina Szűcs Attila Tóth Tamás Tóth Zoltán Ujfalussy Ádám Veréb Gergő József
Osztályfőnök: Bodó Klaudia Fédra



Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció