Versenyeredmények

2004-2005- ös tanév

- Magyar nyelvi OKTV országos döntő – Dsupin Éva XII. helyezés
Felkészítő tanár: Varga József

- Arany J. Irodalmi verseny – országos 32-33. helyezés Nikházy Tímea
Felkészítő tanár: Varga József

- Implomi J. Helyesírási verseny – Dsupin Éva megyei III. helyezés, Prokop Anita X. helyezés
Felkészítő tanárok: Varga József, Zsák Anikó

- Kisgimnáziumi szavalóverseny – megyei IV. helyezés Nagy Nóra, V. helyezés Rácz Zsófia
Felkészítő tanár: Varga József

- Édes anyanyelvünk – megyei VII. helyezés Miczán Vivien
Felkészítő tanár: Varga József

- Hős Rákóczi népe országos vetélkedő – I. helyezés Szabolcsik Adrienn, Zsíros Gábor, Szopkó Dóra
Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné

- Bugát Pál Országos Közismereti műveltségi vetélkedő: 3 három fős csapat indult
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Árokszállási Z. Környezetvédelmi Vetélkedő: megyeiről döntő
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny: országos döntő, 30. helyezés Miczán Vivien
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Curie Kémia Emlékverseny: országos döntő, 5. helyezés Miczán Vivien
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Curie vetélkedő: kémia csapatverseny megyei forduló: a 10. B osztály 3 fő (Nagy N., Mészáros A., Füleki A.)
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Kitaibel biológia Verseny: megyei 3. Takács Vivien
Felkészítő tanár: Kléri Bertalan

- Vaskobak Geológiai Vetélkedő, megyei 2. helyezés: Szemán Lívia, Miczán Anita, Gazsi Adrienn
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- Földrajz OKTV: Szemán Lívia II. forduló
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- Országos Innovációs verseny: Szűcs Tímea és Csáki Bettina országos 15. helyezés, 30-ba került
Zagyi Zsuzsanna, Liga Tamás, Tóth Kitti, Kiss Enikő, mely helyezésért dicséretben részesültek
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Német nyelvi OKTV 2 továbbküldhető dolgozat
Felkészítő tanár: Matkovicsné Balogh Katalin

- Angol nyelvi OKTV 1 továbbküldhető dolgozat

- Arany Dániel verseny országos döntő: Miczán Vivien
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- Mikola Sándor Fizika Verseny II. fordulója: Miczán Vivien Felkészítő tanár: Malinkó András

- Megyei Közlekedésbiztonsági Vetélkedő: 2. helyezés Lipusz Dóra, 3. helyezés Istók Barnabás
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- Elsősegélynyújtó verseny: 5 fő megyei 3. helyezés
Felkészítő tanár: Kléri Bertalan

- Katasztrófavédelmi Verseny: 3 fő megyei I. helyezés, országos 16. helyezés
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- A szikszói Szepsi kupán úszás és labdarúgás sportágakban szerepeltünk eredményesen
Felkészítő tanárok: Istók Barnabás, Hadházi István, Kuszkó Sándor

- Labdarúgó csapatunk a következő tornákon öregbítette iskolánk hírnevét:
 Izsó kupa, Edelény
 Szepsi kupa, Szikszó
 Szemere kupa, Miskolc
 Kassai labdarúgó torna
 Váci kupa, Encs
(A megyei teremtornán illetve a diákolimpia versenyben egyaránt a második helyet szerezte meg csoportjában)
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- A diákolimpia mezei futás számában lánycsapatunk ért el dobogós helyezést
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- A Bükkszentkereszten rendezett túraversenyen három csapatunk szerepelt és végzett a középmezőnyben.
Felkészítő tanár: Hadházi István

Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció