Versenyeredmények

2005-2006- os tanév

Országos döntők

- Az év legkiemelkedőbb versenyzője Miczán Vivien volt, aki öt versenyen jutott be az országos döntőbe (Curie Kémiaverseny 2. hely, Irinyi János Kémiaverseny 7. hely, Mikola Sándor Fizikaverseny, Arany Dániel Matematikaverseny, Arany János Irodalmi Verseny), ezen kívül az Implom József Helyesírási Verseny megyei fordulóján ért el II. helyezést.
Felkészítő tanárok: Dr. Bondár Elek, Malinkó András, Orosz Jolán

- Szintén országos döntőbe jutott Zagyi Zsuzsanna a „Szép magyar beszéd” Kazinczy-versenyen.
Felkészítő tanár: Varga József

- Farkas Eszter bejutott történelem OKTV 3. fordulójába.
Felkészítő tanár: Karsai Attila

- Az országos EBC*L gazdasági versenyen tanítványaink közül Pleszkó Ilona 4., Újlaczki Éva 6., Varannai Krisztina 7. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Jobbágyné Füreder Anita

- A mezei futóversenyen a VI. korcsoportos leány csapat vívta ki az országos versenyen való indulás jogát.
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- Ördög Tibor a Közlekedésbiztonsági Vetélkedő országos döntőjén szerzett 8. helyezést. Felkészítő tanár: Bialkóné Horváth Krisztina

Egyéb versenyek
- Arany János balladamondó verseny megyei fordulója: Rácz Zsófia V. helyezés
Felkészítő tanár: Varga József

- A putnoki Tompa Mihály megyei szavalóversenyen Nagy Nóra – III. helyezés
Felkészítő tanár: Varga József

- A szepsi gimnázium rajversenyén (4 tanulónk vett részt) – Képes Anett II. helyezés
Felkészítő tanár: Kiss László

- Német nyelvből a tiszavasvári Váci-napokon 1. Nikházy Tímea
Felkészítő tanár: Nikházyné Szabó Klára

- az angol nyelvű egyetemi könyvtárral (ETRC) versenyén egy csapat (Liga Tamás, Zagyi Zsuzsanna) ért el 2. helyezést
Felkészítő tanár: Kormány Pál

- Mezei futóverseny megyei fordulója Géczi Annamária II. helyezés
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- Labdarúgás:
I. helyezés Váci kupa, Izsó kupa, Aba kupa, Szepsi kupa
II. helyezés Márai kupa (Kassa), Szemere kupa, Diákolimpia teremlabdarúgó megyei elődöntő
III.helyezés Diákolimpia nagypályás labdarúgás, csoportban
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- Katasztrófavédelmi vetélkedő: megyei 3. helyezett csapatunk (Géczi Annamária, Mészáros Alíz, Zsibai Zsófia, Csattos Máté) Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció