Versenyeredmények

2007-2008- as tanév

A legjelentősebb eredmények a következők:

Országos döntők

- Miczán Vivien az Országos Diákvegyész Napokon I. helyezést szerzett, a Curie-kémia versenyen 8. helyezett lett.
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Kovács Péter és Kiss Brigitta 10. A osztályos tanulók bejutottak az Alföldi Országos Számítástechnikai verseny döntőjébe, ahol Kovács Péter 1., Kiss Brigitta pedig 7. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Szeles Andrásné Hubai Katalin Hajnalka

- Juhász Viktória (9. A) az „Édes anyanyelvünk verseny megyei 1. helyezésével (a vándorserleggel) bejutott az őszi sátoraljaújhelyi kárpát-medencei döntőbe
Felkészítő tanár: Varga József

- A hidroglóbusz vetélkedőn országos első helyezett lett csapatunk.
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- Curie környezetvédelmi verseny országos döntőjében 12. helyezést ért el csapatunk (Lipusz Dóra, Szilvási Marcell, Nagy Veronika)
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- A Gloria Victis történelmi vetélkedő kárpát-medencei döntőjében (Dojcsák Katalin, Tóth Hajnalka, Urbán Boglárka) vett részt
Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné

- Az Arany János Irodalmi Verseny országos döntőjében Farkas Virág (10. B) képviselte iskolánkat
Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné

- Sakk Diákolimpia országos döntőbe került a női csapat (Balázsfalvi Éva, Bodolai Dóra, Bujnóczki Blanka, Lipusz Dóra, Petró Bettina),
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- A Magyar Nemzeti Bank által meghirdetett MONETARY Országos Középiskolai Verseny 3. fordulójába jutott iskolánk csapata. F
elkészítő tanár: Jobbágyné Füreder Anita

Egyéb versenyek
- A szikszói megyei szavalóversenyen Nagy Nóra 6. helyezést;
- Felkészítő tanár: Varga József

- A putnoki szavalóversenyen Kléri Marietta 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Varga József

- Miczán Vivien az Implom József Helyesírási Verseny megyei fordulójában 3. helyezést szerzett
Felkészítő tanár: Varga József

- Zagyi Anikó a Kazinczy-versenyen megyei III. helyezést ért el
Felkésztő tanár: Zsák Anikó

- A miskolci megyei rajzversenyen tanulmányrajz kategóriában Bakos Judit 1. helyezést, abszolút kategóriában Veres Anett 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Kiss László

- A Szepsiben rendezett magyar nyelvű gimnáziumok versenyén Veres Anett 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Kiss László

- A II. Regionális Rajzversenyen (Heves-Nógrád-Borsod) Bakos Judit tanulmányrajz kategóriában 3.; Veres Anett abszolút kategóriában szintén 3. lett.
Felkészítő tanár: Kiss László

- Matematikából az OKTV--n Miczán Vivien bejutott a második fordulóba, a megyei matematika versenyen III. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- Arany Dániel matematika verseny második fordulójába bejutott tanulók: Kovács Péter 10. A)(felkészítő tanár: Orosz Jolán) és Ujfalusi Roland 9. B
Felkészítő tanár Malinkóné Molnár Ágnes

- A Kenguru Nemzetközi Matematika Versenyen megyei sikereink:
Miczán Vivien (12. A) 11. helyezés Felkészítő tanár: Orosz Jolán
Bajorics Gréta (9. B) 12. helyezés Felkészítő tanár: Malinkóné Molnár Ágnes
Szilvási Marcel (11. B) 13. helyezés Felkészítő tanár: Orosz Jolán
Csoportversenyben a 11. évfolyam 4-ik; a 9. évfolyam 5-ik helyezést ért el megyei szinten.
Felkészítő tanárok: Orosz Jolán, Malinkóné Molnár Ágnes

- Földrajz: Vaskobak geológiai vetélkedőn megyei első helyezést értünk el.
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- Sakkban fiú csapatunk a megyei döntőn 4. helyen zárta a versenyt. Egyéniben Bodolai Dóra 3., Petró Bettina 13. lett.
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- Az atlétikai megyei döntőn magasugrásban Nyitrai Gergő 2.; míg Vajkó Richárd a IV-V. helyen végzett.
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- Vajkó Richárd távolugrásban 4. helyen zárta a versenyt.
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- 1500 és 3000 m-es síkfutásban Kovács Bence képviselte iskolánkat. Mind a két versenyszámban értékes 5. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- Labdarúgás: az 5. korcsoport megyei döntőjén 5. helyezést ért el iskolánk csapata.
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció