Versenyeredmények

2008-2009- es tanév

A legjelentősebb eredmények a következők:

Országos döntők

- Kovács Péter: Alföldi Számítástechnikai Verseny I. helyezés (már harmadszor)
Felkészítő tanár: Szeles Andrásné Hubai Katalin Hajnalka

- Juhász Viktória: „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny a győzteseknek járó Kazinczy-emlékplakett, valamint az Implom József helyesírási verseny legjobb tollbamondást író versenyző különdíj
Felkészítő tanár: Varga József

- „Mit ránk hagytak a századok” vetélkedő 6. helyezés
Felkészítő tanár: Fukk Tamás

- Kléri Marietta az Arany János országos balladamondó verseny Nagykőrösön
Felkészítő tanár: Varga József

- Curie környezetvédelmi verseny országos döntőjében 12. helyezést ért el csapatunk (Lipusz Dóra, Szilvási Marcell, Nagy Veronika).
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Takács Vivien pénzügyi-számviteli ügyintézői OSZTV országos 7. hely
Felkészítő tanár: Jobbágyné Füreder Anita, Malinkóné Molnár Ágnes

- Sakk Bodolai Dóra 19. hely
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

Megyei és egyéb versenyek

- Bakos Judit (11/B) megyei rajzversenyen első helyezés „Enteriőr” kategóriában, regionális középiskolai rajzversenyen 2. helyezés
Felkészítő tanár: Kiss László

- Veres Anett (11/B) „Illusztráció” kategóriában 1. helyezés, regionális középiskolai rajzversenyen különdíj
Felkészítő tanár: Kiss László

- Nagy Laura (11/B) szavalóverseny Szikszón 4. , Putnokon pedig 2.
Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné

- Kléri Marietta szavalóverseny Putnokon különdíj
Felkészítő tanár: Varga József

- Horváth Henrietta (11/A) megyei Kazinczy-verseny 3. helyezés
Felkészítő tanár: Varga József

- Az Arany Dániel országos matematika versenyen a 2. fordulóba bejutott Soós Noémi (9.B) és Juhász Viktória (10.A) osztályos tanulók
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- Az OKTV 2. fordulójába bejutott Miczán Vivien 13. A osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- A megyei matematika versenyen Miczán Vivien III. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- Az OKTV 2. fordulóba bejutott Miczán Vivien és Szilvási Marcell.
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- A megyei fizika versenyen 2. helyezést ért el a 12. évfolyam csapata (Szilvási Marcell, Miczán Vivien).
Felkészítő tanár: Malinkó András

- A Nemes Tihamér és az OKTV számítástechnika-verseny II. fordulójába bejutott Kovács Péter 11. A
Felkészítő tanár: Szeles Andrásné Hubai Katalin Hajnalka

- földrajzból két tanuló továbbjutott az OKTV II. fordulójába. Lipusz Dóra, Szilvási Marcell
Felkészítő tanárok: Kuszkó Sándor, Fukk Tamás

- Biológia: Kitaibel Pál versenyre 2 tanuló jelentkezett, akik a megyei fordulóban is szépen szerepeltek.(Kovács Balázs, Bajorics Gréta).
Felkészítő tanárok: Gyarmati Anikó, Kléri Bertalan

- Curie környezetvédelmi versenyen a 10. évfolyam csapata a megyei döntőig jutott.
Felkészítő tanár: Sirilo Lívia

- A Vaskobak-vetélkedőn ismét (harmadszor) nyert csapatunk (Miczán Vivien, Lipusz Dóra, Nagy Veronika).
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- A Földtudományi Diákkonferencián Lipusz Dóra előadást tartott.
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- Recirkula országos vetélkedő 2. helyezés (Lipusz Dóra, Nagy Veronika, Miczán Vivien)
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- Megyei Tűzvédelmi Verseny II. helyezés
Felkészítő tanár: Bialkóné Horváth Krisztina

- Megyei Katasztrófavédelmi Verseny I. helyezés
Felkészítő tanár: Bialkóné Horváth Krisztina

- Sakk csapat megyei döntő lány 5-6. kcs. 2. helyezés; fiú 5-6 kcs. 3. helyezés
Felkészítő tanár: Istók Barnabás
- . A megyei úszó diákolimpián Podráczki Richárd 3. helyezett lett 100 méteres gyorsúszásban, illetve 4. helyezett lett 100 méteres hátúszásban. Rucskó Krisztina 5. helyezést ért el 100 méteres hátúszásban.
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

- Teremlabdarúgó tornán 2. helyezett lett csapatunk.
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

Külön kiemelendő a végzős Miczán Vivien eredménysorozata:

2008/2009-es tanév eredményei
- Publikáció A Kémia Tanítása című módszertani folyóiratban: „Légi méregnyomok követése”
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Tudományos Diákkörök Országos Konferenciája, Környezettan, környezetvédelem szekció – Nagydíj
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Részvétel az Ifjú Kutatók Nemzetközi Konferenciáján Pszczynában (angol nyelven tartott előadást) (országos válogató versenyen továbbjutás): a konferencián 3. helyezés
Felkészítő tanár: Dr. Bondár Elek

- Részvétel (Magyarországról egyedül) a Weizman Intézet nyári kutatótáborában, amely mintegy négy hétig tartott, és az izraeli Rehotovban júliusban került megrendezésre

- Vaskobak Geológiai Vetélkedő , csapatverseny (Lipusz Dóréval és Nagy Veronikával) megyei I.hely
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- OKTV-n matematika, kémia: II. forduló

- Nagy László Fizikaverseny (Szilvási Marcellel) megyei 2. hely
Felkészítő tanár: Malinkó András

- Hancsók Kálmán Megyei Matematika Verseny : megyei 2.hely
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei 7.hely
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- Gordiusz Matematika Tesztverseny megyei 9.hely
Felkészítő tanár: Orosz Jolán

- Curie Kémia Emlékverseny: országos döntő
Felkészítő tanár: Sirilo Lívia

- RECIRKULA országos vetélkedő 2. hely (csapatban még: Lipusz Dóra, Nagy Veronika)
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

(A korábbi években 16 alkalommal jutott különböző tárgyakból országos döntőbe, s ott is eredményesen szerepelt)

Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció