Versenyeredmények

2010-2011- es tanév

A tanév eddigi eredményei: (A versenyek még folyamatban vannak.)

- A magyar nyelvi OKTV-n Juhász Viktória országos 16. helyezés (84%-os teljesítménnyel jutott a második fordulóba, 100%-osra minősített szakdolgozattal 2. helyen országos döntőbe. Sztrik Laura 63%-os munkája is továbbküldhető volt)
Felkészítő tanár: Varga József

- A szikszói gimnázium megyei szavalóversenyén Firmánszky Györk (12. A) első; Tahi Zoltán (13. A) második; Schultz Gellért (7. A) az általános iskolások kategóriájában szintén első helyezést ért el
Felkészítő tanár: Varga József

- Az abaújkéri iskola általános iskolásoknak rendezett versmondó versenyén Schultz Gellért (7. A) I,; Nyitrai Katalin (7. A) III. lett
Felkészítő tanár: Varga József

- A „Tollas Tibor” szavalóverseny megyei fordulójában (Putnokon) Firmánszky Györk III. lett, majd a nagybarcai országos döntőben V. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Varga József

- Történelmi versenyeink közül a Cultura Nostra-n négy csapatunk is továbbjutott (12. A - Kléri Marietta, Nagy Bettina, Balatoni Ádám; 11. A - Lipusz Renáta, Ráski Brigitta, Szokolóczki Dóra; 11. A - Horváth Szandra, Kovács Krisztina, Balázsfalvi Noémi; Felkészítő tanár: Fukk Tamás
9.B – Lévai Zsolt, Mikola Gergely, Polyák Tamás
Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné,

- Az Implom József helyesírási versenyen: Hultai Dóra megyei 7. hely
Felkészítő tanár: Varga József

- A megyei Kazinczy-versenyen („Szép magyar beszéd”): Kléri Marietta III.; Szolyák Zsuzsanna V. hely
Felkészítő tanár: Varga József

- Tompa Mihály megyei szavalóverseny – Putnok: Firmánszky Györk III.; Schultz Gellért II. hely
Felkészítő tanár: Varga József

- Az Abaúj Leader Egyesület által hirdetett rajzversnyen: I. helyezett Gulyás Cintia (12. B), II. helyezett Molnár Balázs (12. B), IV. helyezett Gazsek Renáta (12. B)
Felkészítő tanár: Kiss László

- Encs Város Önkormányzata által hirdetett rajzversenyen: I. helyezett Gulyás Cintia (12. B), II. helyezett Molnár Balázs (12. B)
Felkészítő tanár: Kiss László

- Savaria országos Történelmi Verseny: megyei fordulóba jutott Kiss Gréta, 11. A
Felkészítő tanár: Fukk Tamás
Mészáros Katalin (évfolyamán V.helyezés) 9.B
Felkészítő tanárok: Zagyi Ferencné, Fukk Tamás

- Az előző évhez képest is többen készültek és vettek részt az Arany János irodalmi verseny I: fordulójában. Továbbküldhető dolgozat nem született, de ígéretes 9-es teljesítmények igen. (Itt kell megjegyeznünk, hogy a versenyek többsége fizetős lett, így ezekre kevesebb diák jelentkezik)

- Arany Dániel matematika verseny: 2. fordulóba jutott: Juhász Noémi 10. A, Rácz Péter 9. B
Felkészítő tanár: Malinkó András

- 3 tanuló vett részt német nyelvből és 2 tanuló angol nyelvből az OKTV-én. Angol nyelvből mindkét résztvevő tanuló (Juhász Viktória 11. A és Lukács Zoltán 13.A) dolgozata továbbküldhető volt
Felkészítő tanárok: Kavalyecz Emőke, Sándor Ida

- Egy tanulónk, Schultz Gellért indult német nyelvből az OÁTV-én a 7. A osztályból. Dolgozata továbbküldhető volt, a tanuló behívásáról a megyei fordulóba még nem kaptunk értesítést
Felkészítő tanár: Bodó Klaudia Fédra

- Angol nyelvből 3 csapat nevezésével vettek részt diákjaink a Miskolci Egyetem könyvtára által szervezett ETRC versenyen. Tanulóink 50% feletti eredményeket értek el a 17 iskola 151 diákja között zajló vetélkedésben. A 10. A osztályosok csapata továbbjutott a döntőbe, ahol 2. helyezést értek el (Nyitrai Flóra, Bujnóczki Beatrix, Vasas Kitti)
Felkészítő tanár: Klériné Kormány Ilona

- Kovács Péter 13.A és Molnár Réka 12.A osztályos tanuló informatika alkalmazói OKTV dolgozata elérte a továbbküldéshez szükséges pontszámot. Kovács Pétert behívták a következő fordulóba
Felkészítő tanár: Szeles Andrásné Hubai Katalin Hajnalka

- A Kitaibel Pál verseny zajlik, a házi fordulón 6 tanuló vett részt a 9. illetve 10. évfolyamról
Felkészítő tanár: Kléri Bertalan

- A Vaskobak-vetélkedőn harmadik helyezést ért el csapatunk
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- A Less Nándor versenyre öt tanuló nevezését küldtük el
Felkészítő tanárok: Kuszkó Sándor, Fukk Tamás

- Földrajz OKTV-n Finta Ádám 12.A osztályos tanuló dolgozata volt továbbküldhető
Felkészítő tanár: Fukk Tamás

- OTP Junior versenyen 3. fordulóig jutott
Spisák Zsófia 11. C
Kozsurek Viktória 11. C
Ruszin Fanni 11. C
György Fanni 11. C
Felkészítő tanár: Jobbágyné Füreder Anita

- KEBA Értékpapírversenyen 4. fordulóig jutott
Kozsurek Viktória 11. C
Ruszin Fanni 11. C
Krajnyák Nóra 11. C
Felkészítő tanár: Jobbágyné Füreder Anita


- Monetary versenyen 3. fordulóig jutott:
Éliás Alexandra 13. P
Iván Dóra 13. P
Vancza Barbara 13. P
Felkészítő tanár: Jobbágyné Füreder Anita

1969-06 pénzügyi feladatok teljesítmény %-a1970-06 könyvvezetés és beszámolókészítés teljes. %-a
Felkészítő tanár: Jobbágyné Füreder Anita Felkészítő tanár: Malinkóné Molnár Ágnes
Csengő Erika7876
Éliás Alexandra8982
Handzó Tibor István6860
Iván Dóra7696
Kurucz Noémi8370
Oláh Nikolett8072
Orosz Anett7984
Rontó Cintia Szandra8190
Slisz Eszter Xénia8168
Szabó Zsófia7680
Vismeg Beáta8372
Vancza Barbara8862
Valamennyi tanulónk továbbjutott a következő fordulóba.

- A szikszói gimnázium versenyén vettünk részt (Szepsi-kupa). Itt labdarúgásban a fiú és a leány csapatunk is első helyezést ért el, úszóink is szép eredményekkel büszkélkedhettek
Felkészítő tanárok: Istók Barnabás, Hadházi István, Kuszkó Sándor

- Részt vett csapatunk a megyei diákolimpia nagypályás labdarúgó tornáján
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

- Ifjúsági Tűzoltó Vetélkedő területi I. helyezés (Kovács Bence, Tóth Tibor, Batyi Richárd, Ferencsák Tibor, Mogyorósi Gábor, Zsibai Zsolt)
Felkészítő tanár: Bialkóné Horváth Krisztina

- B-A-Z Megyei Tűzoltószövetség Gyermek-és Ifjúsági Tűzoltó Vetélkedő, Ózd, megyei I. helyezés (Kovács Bence, Tóth Tibor, Batyi Richárd, Ferencsák Tibor, Mogyorósi Gábor, Zsibai Zsolt)
Felkészítő tanár: Bialkóné Horváth Krisztina

- Langwest 2011 tehetségkutató verseny: német nyelv – Menyhért Eszter megyei 2. helyezés / országos 7.hely
Felkészítő tanár: Matkovicsné Balogh Katalin

- OSZTV elődöntő (szakmai) Felkészítő tanárok: Jobbágyné Füreder Anita, Malinkóné Molnár Ágnes
sorszámNév1969-06 Pénzügyi feladatok interaktív teljesítmény %1968-06 Gazdálkodási feladatok teljesítmény %1971-06 Számítástechnikai programcsomag teljesítmény %
1.Csengő Erika 706060
2.Éliás Alexandra 84 96 84
3.Handzó Tibor István706650
4.Iván Dóra 80 90 76
5.Kurucz Noémi 756172
6.Oláh Nikolett 766970
7.Orosz Anett 787470
8.Rontó Cintia Szandra 80 90 78
9.Slisz Eszter Xénia 77 78 78
10.Szabó Zsófia 77 7860
11.Vancza Barbara 80 84 76
12. Vismeg Beáta 766460

- Langwest 2011 tehetségkutató verseny: angol nyelv – felsőfok kategóriában indult: Hultai Dóra, Bényi Dóra – középfok kategóriában indult: Tóth Ildikó (60% feletti eredmény) Kiss Gréta, Rucskó Krisztina
Felkészítő tanár: Sándor Ida

- Váci kupa labdarúgó torna I. helyezés
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció