Versenyeredmények

2012/2013-as tanév

versenyeredményei


Kiss Enikő (12/A) megyei II. helyezésével bejutott a „Szép magyar beszéd” verseny győri országos döntőjébe, ahol szépen szerepelt. Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné

Országos döntőbe jutott az „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati versenyen Petró Péter (10/A). Felkészítő tanár: Varga József

Megyei szavalóversenyt nyert Szabó Attila Szása Szikszón és Edelényben is.
A „Tollas Tibor” szavalóverseny nagybarcai országos döntőjében pedig 2. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Varga József

Hernádszentandrási kulturális napokon Kardos Márk 8. A osztályos tanulónk I. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Zsák Anikó

Orosz Anikó (12/A) országos történelmi vetélkedőn ért el szép eredményt Egerben, amelynek témája a Délvidék története volt a középkortól Trianonig.
Felkészítő tanárai: Karsainé Pataki Judit és Zagyi Ferencné

A Cultura Nostra történelmi csapatversenyen két csapatunk is bejutott a megyei döntőbe.
Felkészítő tanárok: Zagyi Ferencné és Fukk Tamás

Kuszkó Dániel (11/A) az angol nyelvű földrajz verseny országos döntőjébe jutott.
Felkészítő tanár: Kavalyecz Emőke

A Miskolci Egyetem által hirdetett angol könyvtárhasználati versenyen a 10/A és 9/A osztályból 2 – 2 csoport ért el szép eredményt.
Felkészítő tanár: Kavalyecz Emőke

A Langwest Tehetségkutató Versenyen (angol nyelv) Hultai Dóra (13/A) felsőfok kategóriában a döntőbe jutott.
Felkészítő tanár: Kavalyecz Emőke

A Langwest Tehetségkutató Verseny (német nyelv) középfok kategóriában Zsolcsák Eszter (10/A) a középmezőnyben végzett.
Felkészítő tanár: Matkovicsné Balogh Katalin

Kitaibel (országos döntő Mosonmagyaróvár) Üveges Máté
Felkészítő tanár: Hronyecz Gabriella

„Vaskobak” geológiai vetélkedő: I. helyezés Gottfried Máté, Kuszkó Dániel, Petró Péter
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

A Szepsi testvériskolában rendezett regionális rajzversenyen Kusnyír Krisztina (12/A) ért el szép eredményt.
Felkészítő tanár: Kiss László

Szakmai versenyeredmények:
Idén is sikerrel szerepeltek tanítványaink az OSZTV-n. Spisák Zsófia és Prokop Ildikó bejutottak a győri országos döntőbe.
Az OTP-s „Életrevaló kvíz” versenyen Kozák Melinda bejutott az első 10 helyezett közé.

Sporteredmények:
Úszás: hátúszásban a megyei döntőt Németh Dávid megnyerte, országos döntőbe 13. helyezést érte el.
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

Kispályás labdarúgás: V-VI. korcsoportban megyei döntőn 2. helyezést értek el. ( Sánta Dávid, Ruszin Bence, Kádár Szabolcs, Subert Mátyás, Rakaczki Marcell, Ónodi Csaba, Csiki Valentin, Kontra Antal, Éliás Richárd, Ács Ádám)
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

A más iskolák által rendezett kispályás labdarúgó tornán is szép eredményeket ért el iskolánk csapata: Márai kupa Kassa I. hely, Váci kupa I. hely, Aba kupa I. hely.
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

A diákolimpia: atlétika megyei versenyén Varga Bence a 100m-es síkfutást nyerte meg (12.2).
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

Juhász Martin az V. korcsoport a súlylökés versenyszámában lett első (12.29).
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

A Varga Bence, Juhász Martin, Bencze Péter, Kiss Attila összeállítású csapat a 4x100m váltóban 4. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció