Versenyeredmények

2014/2015-ös tanév

versenyeredményei

Magyar nyelvi OKTV-n Juhász Éva bejutott a II. fordulóba.
Felkészítő tanár: Varga József

A szikszói megyei verseny abszolút 2. helyezésével – bejutott az „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny sátoraljaújhelyi országos döntőjébe.
Felkészítő tanár: Varga József

Kónya Réka 8/a osztályos tanuló helyesírási versenyeredménye. A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei I. helyezése után B-A-Z megyét ő képviselhette a Kárpát-medencei döntőben.
Felkészítő tanár: Varga József

Implom József helyesírási versenyén Juhász Éva IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Varga József

Az „Ozirisz földjén” egyiptológiai vetélkedő országos döntőjében I. helyezést ért el a 7/a osztály csapata Zagyi Ferencné felkészítésével, s így megnyerték a fődíjat, a bécsi jutalomkirándulást is. ……

A Langwest német nyelvi tehetségkutató versenyen Zsolcsák Eszter 8. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Matkovicsné Balogh Katalin

A reál munkaközösséghez tartozóan a következő versenyeken vettek részt tanulóink:
- OKTV matematikából, fizikából, biológiából
- Arany Dániel Matematika Verseny
- Mikola Sándor Fizikaverseny
- Vaskobak Geológiai vetélkedő (győztes csapat) I. helyezés Hornyák Balázs, Petró Péter, Tóth Gábor
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor
- Kitaibel Környezetvédelmi Verseny (Molnár Levente megyei III.)
- Elsősegélynyújtó verseny
- Csecsemőgondozó verseny
- Sportversenyek a versenykiírás szerint
- Földtudományi diákkonferencia (Kuszkó Dániel) földtan, őslénytan szekciójában I. helyezés
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

Sport és egyéb kulturális versenyeken való részvétel és eredmények (országos, megyei és városi)
Körzeti atlétikai bajnokság:
- Kövér Ádám magasugrás I. hely
- Novák Anna súlylökés I. hely
- Nagy Dániel 300 m-es futás I. hely
- Nagy Dániel 1500 m-es futás III. hely
- Takács Donát 300 m-es futás III. hely
- Jobbágy Anna és Glonczi Mercédesz 1500 m –es futás III. hely
- Kavasánszki Bettina távolugrás II. hely
- Kavasánszki Bettina 100 m-es futás III. hely
- Hanák Laura kislabdahajítás II. hely
- Nagy Boglárka, Glonczi Mercédesz, Hanák Laura, Kavasánszki Bettina 4x100 m-es váltó III. hely
Felkészítő tanár: Gyarmati Anikó


Megyei Atlétika Egyéni Diákolimpia:
- Novák Anna súlylökés III. hely
- Kövér Ádám magasugrás VII. hely
- Nagy Dániel 300 m-es futás X. hely
Felkészítő tanár: Gyarmati Anikó

Úszás V-VI. korcsoport, megyei döntő:
- 100 m gyors:
 Németh Dávid II. hely
 Galvács Bálint X. hely
- 100 m mell:
 Planéta Bence VI. hely
 Takács Ádám IX. hely
- 100 m hát:
 Németh Dávid II. hely
 Planéta Bence IV. hely
- 4x50 m gyorsváltó:
 Németh Dávid
 Planéta Bence
 Galvács Bálint
 Takács Ádám VI. hely
Felkészítő tanár: Istók Barnabás

Labdarúgás:
- Futsal diákolimpia megyei elődöntő II. hely
- Szepsi Kupa II. hely
- Váci Kupa II. hely
- Márai Kupa II. hely
- Aba Kupa I. hely
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

Csecsemőgondozási versenyen csapatunk megyei III. helyezést ért el.
Elsősegély-nyújtási megyei versenyen IV. helyezést ért el iskolánk csapata.
Felkészítő tanár: Hronyecz Gabriella

Kitaibel Pál verseny középdöntő – Molnár Levente
Felkészítő tanár: Hronyecz Gabriella

„Hívunk jöjj, mert késve késő” Rákellenes liga kiírása c. vetélkedő megyei V. helyezés
Csehovics Gábor, Virág Jenifer, Iván Orsolya, Pusztai Fanni
Felkészítő tanár: Bialkóné Horváth Krisztina


Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció