Versenyeredmények

2015/2016-os tanév

versenyeredményei
Magyar nyelv és Irodalom
„Édes anyanyelvünk” országos döntő Juhász Éva Krisztina (13. A)
Felkészítő tanár: Varga József

Magyar OKTV tovább küldött dolgozat (72%) Juhász Éva Krisztina 13. A
Felkészítő tanár: Varga József

Arany János irodalom verseny- továbbküldhető dolgozat (126pont) Kéki-Luterán Hajnalka 10.A
Felkészítő tanár: Zsák Anikó

Magyar nyelv OKTV- bejutott a II. fordulóba (33. hely) Juhász Éva Krisztina
Felkészítő tanár: Varga József

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei döntő Kónya Réka (9. Ny) V. helyezés
Felkészítő tanár: Varga József

Történelem
GloriaVictis országos döntő résztvevői: Pajkos Adrián, Ferenczi Viktor, Lasztóczi Patrik 9.A osztályos tanulók.
Felkészítő tanár : Zagyi Ferencné

Savaria országos történelemverseny (I. kategória) megyei forduló III. helyezést ért el Hrabovszki András 9. A
Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné

Savaria országos történelemverseny ( I. kategória) megyei forduló V. helyezést ért el Pajkos Adrián 9. A
Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné

Savaria országos történelemverseny (II. kategória) megyei forduló III. helyezést ért el Kiss László Botond 10.B
Felkészítő tanár: Karsainé Pataki Judit

Országos pályázat a kuláküldözés témakörben Hrabovszki András 9.A
Felkészítő tanár: Zagyi Ferencné

Természettudományok
Angol nyelvű földrajzversenyen részt vett (középdöntő) Molnár Benedek 11. B
Felkészítő tanár: Hronyecz Gabriella

„Vaskobak” Geológiai Vetélkedő IV. helyezést ért el Hornyák Balázs, Tóth Gábor, Takács Ádám csapata.
Felkészítő tanár: Kuszkó Sándor

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Megyei Döntő II. helyezés érték el Lasztóczi Patrik, Palkó Patrik, Paul Róbert 9. évfolyam
Felkészítő tanár: Görgei –Sirilo Lívia
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Megyei Döntő V II. helyezés érték el Kovács Marcell, Kovács Máté, Jobbágy Anna 8. A osztályos tanulók
Felkészítő tanár: Görgei –Sirilo Lívia

Kémia OKTV II. forduló Petró Péter 13.A
Felkészítő tanár: Petrohán Krisztina

BIONIKA akadályverseny bejutottak az országos döntőbe: Tóth Gábor 12. A, Hornyák Balázs 12. A, Gottfried Donát 11.B, Podráczki Rita 11.B
Felkészítő tanár: Hronyecz Gabriella

Kitaibel Pál verseny középdöntő Molnár Levente megyei II. hely
Felkészítő tanár: Hronyecz Gabriella


Sport eredmények:
Futsa Diákolimpia Megyei Döntő V. helyezést ért el Ruszin Bence, Rakaczki Marcell, Csengő Szabolcs, Molnár Levente, Csengő Attila, Hancsák Bálint, Kövér Ádám, Szakálos Mátyás, Tarr Márk, Tóbiás Zsolt
Felkészítő tanár : Kuszkó Sándor

Planéta Laura 9. B osztályos tanuló megyei úszóverseny: 100m mell 2. hely
100 m hát 3. hely
Felkészítő tanár: Gyarmati Anikó


Vissza az oldal tetejére

Webmester | Megosztó | Adminisztráció